• Noże maszynowe
    i części maszyn

  • Noże maszynowe
    Przemysł drzewny

  • Noże maszynowe
    Przemysł metalowy

  • Noże maszynowe
    Przemysł papierniczy

  • Noże maszynowe
    Przemysł tworzyw
    sztucznych i recyklingu

  • Noże maszynowe
    Przemysł tytoniowy

Kontakt

Noma Tools sp. z o.o.

ul. Łaziska 27
43-175 Wyry

Mapa dojazdu

tel.: +48 32 324 09 99
fax: +48 32 324 09 98
e-mail: biuro@nomatools.pl
www.nomatools.pl

NIP PL 635-16-64-817
Sąd Rejonowy w Katowicach
KRS nr: 132101

D-U-N-S® numer: 367471989

Przedstawicielstwo w Niemczech

Zurab Liluashvili
Dyrektor firmy L&L Precision Tools GmbH

Am Steinberg 7
D-09603 Großschirma
tel.: +49 37 328 898 0
fax: +49 37 328 898 299
kom.: +49 151 195 143 22
e-mail: z.liluashvili@ll-precision.com
www.ll-precision.com

Axel vom Cleff
Export Sales Manager

Im Bungert 3
D-54317 HERL
tel.: +49 65 00 91 74 22
fax: +49 65 00 91 74 21
e-mail: axel.vomcleff@nomatools.pl


Zarząd

Vaja Liluashvili
Prezes Zarządu

e-mail: vaja.liluashvili@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 99
fax: +48 32 324 09 98

Piotr Czylok
Dyrektor Zakładu

e-mail: piotr.czylok@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 55
fax: +48 32 324 09 42


Dział przygotowania produkcji

Jacek Ziernicki
Kierownik Działu

e-mail: jacek.ziernicki@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 15
fax: +48 32 324 09 42

Łukasz Żogała
Technolog

e-mail: lukasz.zogala@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 18
fax: +48 32 324 09 42

Dariusz Stefaniak
Technolog

e-mail: dariusz.stefaniak@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 16
fax: +48 32 324 09 42

Nicole Kudalla
Specjalista ds. Zaopatrzenia Technicznego

e-mail: nicole.kudalla@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 04
fax: +48 32 324 09 42


Dział sprzedaży i marketingu

Beata Szary
Kierownik Działu

e-mail: beata.szary@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 53
fax: +48 32 324 09 98

Paweł Marciniak
Przedstawiciel Handlowy - rynek krajowy

e-mail: pawel.marciniak@nomatools.pl
tel.: +48 501 436 637
fax: +48 32 324 09 98

Katarzyna Gawęda
Specjalista ds. Handlu

e-mail: katarzyna.gaweda@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 00
fax: +48 32 324 09 98


Rynki zagraniczne

Zurab Liluashvili
Dyrektor firmy L&L Precision Tools GmbH

e-mail: z.liluashvili@ll-precision.com
tel.: +49 37 328 898 0
fax: +49 37 328 898 299
kom.: +49 151 195 143 22

Małgorzata Lorenc
Specjalista ds. Handlu

e-mail: malgorzata.lorenc@nomatools.pl
tel.: +48 32 324 09 07
fax: +48 32 324 09 98

Axel vom Cleff
Export Sales Manager

e-mail: axel.vomcleff@nomatools.pl
tel.: +49 65 00 91 74 22
fax: +49 65 00 91 74 21
kom.: +49 151 24 111 597


Formularz kontaktowy

Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu www.nomatools.pl. Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.


Mapa dojazdu