• Noże maszynowe
  i części maszyn

 • Noże maszynowe
  Przemysł drzewny

 • Noże maszynowe
  Przemysł metalowy

 • Noże maszynowe
  Przemysł papierniczy

 • Noże maszynowe
  Przemysł tworzyw
  sztucznych i recyklingu

 • Noże maszynowe
  Przemysł tytoniowy

Firma

NOMA Tools, to jeden z nowocześniejszych i uznanych na rynku światowym producentów wysokiej jakości noży przemysłowych i narzędzi zużywających się w procesach cięcia, skrawania, kruszenia, mielenia. Wysoka jakość nie jest dziełem przypadku, lecz wynikiem ściśle przestrzeganego reżimu technologicznego, wieloletniego doświadczenia i wysokich umiejętności naszych specjalistów.

Wnętrze zakładu
Zakład z zewnątrz

Nasze wyroby są używane w kilkunastu krajach świata, u najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość, indywidualne podejście do ich potrzeb, a także naszą stałą gotowość do pomocy technicznej i służenia poradą zawsze gdy tego potrzebują.

Certyfikat ISO

Produkujemy noże i części do maszyn i linii technologicznych wszystkich wiodących firm. Dostarczamy zarówno na rynek producentów maszyn jak i ich użytkowników.
Współpracujemy jedynie z renomowanymi dostawcami stali narzędziowych. Szczególną wagę przywiązujemy do procesu obróbki cieplnej i wieloetapowej kontroli jakości.

Nadzorowany na każdym etapie proces produkcji spełnia wymagania normy PN - EN ISO 9001. Wysoka jakość naszych wyrobów jest wspólnym dziełem całej naszej załogi, która zgodnie i świadomie wdraża przyjętą politykę jakości.

Zarządzanie jakością znajduje swój wyraz we wszystkich czynnościach organizacyjnych, technicznych i handlowych, które zgodnie z wymaganiami Systemu Zapewnienia Jakości są planowane i nadzorowane. Zarząd firmy gwarantuje realizację polityki i celów jakościowych, a za ich realizację odpowiada Dyrektor przy pełnym zaangażowaniu każdego pracownika.

Nasza filozofia

Gwarantowana jakość; dostawa zawsze na czas.

Analizując wymagania i oczekiwania klienta dążymy do umocnienia jego zaufania do naszej firmy jako wiarygodnego wykonawcy i dostawcy wysokiej jakości narzędzi.

Budujemy długotrwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym zrozumieniu i poczuciu troski o potrzeby klienta. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Historia

Narzędzia tnące z logo NOMA obecne są na rynku od 1985 r. Zaczynaliśmy jako mała firma rodzinna od produkcji noży poligraficznych w warsztacie – garażu na przedmieściach Mikołowa.

W 1991 r. firma została przeniesiona do nowej siedziby w Wyrach, gdzie w dwóch halach produkcyjnych rozpoczęliśmy produkcję noży dla kilku branż.

W 1997 r. wybudowaliśmy nowoczesną hartownię, kolejną halę produkcyjną z zapleczem technicznym i nowy biurowiec. Od tego czasu rozpoczął się szybki rozwój firmy. Postawiliśmy na inwestycje w najnowsze technologie i pozyskanie nowych rynków. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o wiele nowych branż i produktów wychodząc naprzeciw rosnącym zapotrzebowaniom naszych klientów.