• Noże maszynowe
    i części maszyn

    Przemysł drzewny

    Przemysł metalowy

    Przemysł papierniczy

    Przemysł tworzyw
    sztucznych i recyklingu

    Przemysł tytoniowy

Praca

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: operator maszyn CNC, szlifierz, frezer

OPERATOR MASZYN CNC

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC typu: wiertarko-frezarka, wypalarka laserowa
  • Dokonywanie korekt programowych
  • Uruchomienie detalu na maszynie
  • Autokontrola wyrobu

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi

Mile widziane:

  • Znajomość sterowania Siemens Acramatic 2100, Sinumeric 802, Heidenhain, Fanuc, Trumatic
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, żurawików

SZLIFIERZ

Do zadań pracownika zatrudnionego na ww. stanowisku należeć będzie szlifowanie elementów stalowych na szlifierkach do płaszczyzn

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze szlifierek w firmie produkcyjnej

FREZER

Do zadań pracownika zatrudnionego na ww. stanowisku należeć będzie wykonywanie prac z zakresu obróbki skrawaniem

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze frezarek, wytaczarek

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:

Noma Tools Sp. z o.o.
43-175 Wyry,
ul. Łaziska 27

lub mailem na adres: magdalena.pekala@nomatools.pl lub biuro@nomatools.pl

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni o terminie spotkania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)